آشنایی با برند Finex

امکانات نامحدود برای فضای خانه شما

برند پارکت Finex توسط هلدینگ مارینا و ملخوف در سال ۲۰۰۱ در روسیه تاسیس گردید. این هولدینگ با ۲۰۰ سال سابقه و چندین نسل در زمینه فرآوری چوب فعالیت می‌کنند و تولید پوشش چوبی کف و دیوار، ادامه تجارت خانوادگی این خاندان در صنعت چوب است.

در سال ۲۰۰۶ برند Finex خود را به بازار بزرگ روسیه معرفی کرد و در همکاری با کارخانه‌های بزرگ صنعت چوب روسیه توانست خط تولید خود را گسترش دهد و طیف کاملی از پوشش‌های چوبی کف و دیوار برای انواع مصارف مختلف تجاری و خانگی با ۲۵ سال گارانتی تولید نماید. تجربه طولانی و فناوریهای منحصر بفرد به Finex این فرصت را می‌دهد تا جسورانه ترین ایده‌ها را در مورد کفپوش‌های چوبی و پارکت خلق کنند تکنیک‌های قدیمی و فرآیندهای دستی بافتها و رنگهای منحصر بفردی را ایجاد می‌کنند که زیبایی طبیعی چوب را به نمایش میگذارد و الگوهای زیبا و Patten هایی که توسط طبیعت در چوب ایجاد شده را نمایان میسازد. تحولات نوآورانه در زمینه پوش‌های تکمیلی این زیبایی را دوچندان و مقاوم تر می کند.

کسب جوایز مختلف و حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی باعث گسترش بازار این برند گردید و هم اکنون Finex با تنوع زیاد در تولید محصول اعم از نوع چوبه سایز چیدمان و فضای مورد استفاده در تلاش برای حصورد رنمامی کشورها است.