درباره ما

«طراحان ایده صدرا» پرچمدار سطحی جدید از کیفیت و نوآوری با تکیه بر راه‌حل‌هایی جامع و مدرن در عرصه تدارک و تأمین لوازم بهداشتی ساختمانی است. در سال 1391 وقتی این شرکت کار خود را به پشتوانه تجربه مدیران و کارآفرینان با سابقه، مهندسان آرشیتکت و طراحان داخلی آغاز کرد، ارتقای کیفیت در عرصه‌های زیر را در صدر اهداف خود قرار داد:
تأمین محصولات منحصر به فرد، متفاوت و به‌روز ساختمانی
مشاوره و ارائه اطلاعات صحیح و دقیق فنی
تحویل به موقع و خدمات حرفه‌ای در فروش
نصب و خدمات قابل اعتماد پس از فروش
در «صدرا» دسترسی به تولیدات با کیفیت و محصولات خاص و لاکچری نه یک رویای دور، که همیشه استاندارد اولیه و نقطه آغازین برای رسیدن به استانداردی حتی بالاتر در کیفیت و زیبایی بوده است.

نهایت کیفیت اوج لذت

نماینده برترین برندها
«طراحان ایده صدرا» برای رسیدن به استانداردی حتی بالاتر در کیفیت و زیبایی، علاوه بر تولید کالاهایی با کیفیت بالا، بهترین و به‌روزترین محصولات را نیز از شناخته‌شده‌ترین برندها گرد آورده تا تجربه‌ی خریدی رضایت‌بخش در ذهن معماران، سازنده‌ها، طراحان داخلی و مصرف‌کنندگان شخصی ایجاد کند.
عرضه گسترده کالای درجه‌دو و درجه‌سه در بازار به جای محصولات بهداشتی ساختمانی اصلی، آسیبی جبران‌ناپذیر به اعتماد مشتریان وارد کرده و می‌کند؛ به همین دلیل شرکت «طراحان ایده صدرا» در همان سال‌های آغازین فعالیت به طور مستقیم با معتبرترین و باسابقه‌ترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی ساختمان دنیا وارد مذاکره و همکاری شد و امروز افتخار نمایندگی برترین برندهای بین‌المللی (High-end product) را در ایران دارد:
GEBERIT
GESSI
KOHLER
BAGNO DESIGN
AEON
EVI METAL
ORIGINAL PARQUET
FINEX
MANDELLI 1953

مشتریان ما