» KOHLER » درباره KOHLER

در سال 1883 هنگامی که جان مایکل کوهلر آمریکایی٫ مهاجر آلمانی تبار با الهام گرفتن از گودالی طبیعی که از آب باران پرشده بود اولین وان فلزی خود را تولید کرد هرگز فکر نمیکرد که کارگاه کوچکش بعد از گذشت 130 سال به بزرگترین و مشهورترین شرکت تولیدکننده لوازم بهداشتی ساختمان با بیش از 26000 محصول و 13000 امتیاز و جایزه بین المللی طراحی تبدیل گردد و به سبب نام پر آوازۀ خود و هم چنان به لحاظ کیفی و ابتکار عمل، پیش برندۀ این صنعت پررقابت گردد .

جان مایکل کوهلر از همان آغاز اهمیت طراحی مبتکرانه و تعهد قطعی در زیبایی٫ مهارت و کیفیت را درک کرد و به عنوان خط مشی اصلی در تولید محصولات خود قرار داد و اکنون پس از گذر 4 نسل محصولات کوهلر طراحی حمام  و دستشویی را ساده تر و زیباتر از پیش کرده است. هماهنگی و هارمونی شیر آلات و دیگر لوازم حمام، انتظارات را بیش از آنچه مطلوب است برآورده می کند.

چنانچه طراح حرفه ای هستید و یا در اندیشه بهترین انتخاب برای خانه خود میباشید می توانید با انتخاب مجموعه ای از نوآوریهای زیبای کوهلر با متفاوت ساختن حمام و دستشویی، حس اعتماد به نفستان را افزایش دهید. مجموعۀ کوهلر شما را به اکتشاف کلیه ممکن ها دعوت میکند٫ هر مجموعه ای این قابلیت را دارد که یک طرح کامل یا یک نقطۀ شروع برای ترکیب، تطابق و معرفی سلیقۀ شما باشد. با سبک هایی که مناسب خانه های مدرن و یا سنّتی است، شما هرگز دچار اشتباه نخواهید شد٫ چرا که طراحان کوهلر به همه چیز فکر کرده اند.