» OTTONE-MELODA » درباره OTTONE-MELODA

 Ottone Meloda در سال 1952 در پله، استان نوارا، نزدیک دریاچه اورتا آغاز به کار کرد و بعدا به سان موریسویو دی اپلیو منتقل شد و یکی از شرکت های پیشرو در "Silicon Valley" زمینه تولید شیرآلات ایتالیایی است.

Ottone Meloda و تاریخچه تجاری آن در سطح جهانی نقش آفرینی می کند و به کشورهای حوزه آمریکای شمالی، اروپا، آسیا، آفریقا و خاورمیانه، صادر می شود و اکنون نیز به بازارهای جدیدی مانند چین و هند راه یافته اند.

بیش از 50 کشور رضایتمندی خودشان از محصولات ottone meloda  را ابراز داشته اند و آن را یکی از بهترین های ساخت ایتالیا معرفی کرده اند که متمایزترین ویژگی های آن ، نوآوری و حداکثر توجه به محیط زیست است.

محصولات این کارخانه با کیفیت بالا تولید می گردند و مواد اولیه برای اطمینان از محصول ساخته شده مورد آزمایش قرار می گیرند.

محصولات و طراحی های آن 100٪ در ایتالیا انجام میشود. تمام اتصالات Ottone Meloda از دولایه تشکیل شده اند که یک لایه کروم و یک لایه نیکل برای طولانی کردن عمر محصول استفاده می شود.

نصب و راه اندازی آسان محصولات با استفاده از دستورالعمل های ساده امکان پذیر است. با مطالعات و نوآوری های انجام شده در تولید شیرآلات Ottone Meloda ضمن حفظ راحتی و قابل استفاده بودن تلاش گردیده است که نهایت صرفه جویی در مصرف آب صورت گیرد، هم اکنون با استفاده از شیرآلات ottone meloda  روزانه 10 لیتر آب به ازای هر فرد صرفه جویی می شود که میزان متوسط مصرف برای هر فرد با استفاده از شیرآلات معمولی حدودا 25لیتر است که از این طریق می توان 3650 لیتر آب در هر سال صرفه جویی کرد.